Varf Rezerva Garbolino Distanceflex Extreme Carbon 3.5mm 700mm Inele #5

Producator: GARBOLINO
shipping cost is not included
SKU
Putere de aruncare (gr)(lbs)
Culoare
Total price
Quantity
21130GOFRL8448-C-2
2oz
Alb
RON 154.17
21130GOFRL8448-C-1.5
1.5oz
Rosu
RON 154.17
21130GOFRL8448-C-3
3oz
Orange
RON 154.13

Varfurile lansetelor de feeder sunt componente consumabile, nu fac obiectul garantiei de folosinta indelungata, ci doar a garantiei comerciale de 30 zile.

Description

Seria de varfuri Solid Carbon Savers – DISTANCEFLEX EXTREME #5 reprezintă gama de vârfuri premium Garbolino dedicate pescuitului la feeder, dezvoltate pentru performanță maximă în competiții și pescuit tehnic. Aceste varfuri sunt fabricate din carbon solid, cu diametrul la bază de 3,5 mm, lungimea de 70 cm și echipate cu 6 inele #5, optimizate pentru lansări lungi și control excelent al firului.

Seria Garbolino Solid Carbon Savers – DISTANCEFLEX EXTREME #5 este concepută pentru pescarii de feeder care au nevoie de sensibilitate, rezistență și control perfect în orice situație. Datorită reducerii stratului de vopsea fluorescentă, vârfurile păstrează flexibilitatea naturală a carbonului, oferind o detecție excelentă a trăsăturilor, inclusiv în pescuitul fin sau în condiții dificile.

Codurile de culoare permit identificarea rapidă a puterii, iar inelele #5 asigură o trecere lină a firului, fiind ideale pentru pescuit la distanță, method feeder sau pescuit pe ape curgătoare. Seria EXTREME este dezvoltată pe baza cerințelor pescarilor internaționali, ceea ce o face una dintre cele mai performante game de vârfuri feeder de pe piață.

Aceste varfuri sunt alegerea perfectă pentru pescarii care doresc precizie, durabilitate și performanță constantă, indiferent de stilul de pescuit.

Caracteristici tehnice:

  • Material: carbon solid

  • Diametru bază: 3,5 mm

  • Lungime: 700 mm

  • Număr inele: 6

  • Dimensiune inele: #5

  • Construcție: vârf solid, acțiune progresivă

  • Coduri de culoare: fiecare putere are culoare dedicată

  • Reducere strat fluorescent: pentru flexibilitate maximă

  • Dezvoltate pentru pescari internaționali de competiție

Modele disponibile:

Referință Putere (oz) Cod culoare Putere N° Lungime Diametru Inele
GOFRL8448‑C‑1.5 1.50 oz Roșu N°6 70 cm 3.5 mm #5
GOFRL8448‑C‑2 2.00 oz Alb N°7 70 cm 3.5 mm #5
GOFRL8448‑C‑3 3.00 oz Portocaliu N°8 70 cm 3.5 mm #5
 

FAQ – Întrebări frecvente:

1. Ce material este folosit la vârfurile Distanceflex Extreme? Sunt fabricate din carbon solid, pentru sensibilitate și rezistență maximă.

2. Ce lungime și diametru au vârfurile? Toate modelele au 70 cm lungime și 3,5 mm diametru la bază.

3. Ce puteri sunt disponibile? Seria include vârfuri de 1.5 oz (roșu), 2.0 oz (alb) și 3.0 oz (portocaliu).

4. Ce tip de inele folosesc? Toate modelele sunt echipate cu 6 inele #5, optimizate pentru pescuit la distanță.

5. De ce sunt considerate „Extreme”? Datorită reducerii stratului fluorescent, flexibilității crescute și dezvoltării pe baza cerințelor pescarilor internaționali.

6. Sunt compatibile cu toate lansetele feeder? Sunt compatibile cu lansete care folosesc vârfuri de 3,5 mm la bază.

Details

SKU
GOFRL8448
Brand
Caracteristici Lansete
Numar de segmente
1
Lungime lanseta(m)
70cm
Lungime la transport lansete-vergi(m)
70cm
Diametru mufare(mm)
3.5mm
Furnizor
Sert SA
Garantie produs
Varfurile lansetelor de feeder sunt componente consumabile, nu fac obiectul garantiei de folosinta indelungata, ci doar a garantiei comerciale de 30 zile.

What customers are saying

Do you own or have used the product?
Post review